آمادگی پوست برای آرایش کامل

چگونه پوست را برای یک ارایش کامل آماده کنیم ؟

پوست صاف و روشن بهترین بوم برای آرایش کامل است. با این حال عواملی مانند آلودگی، بی خوابی شبانه و گذشت زمان باعث می شود که پوست خسته به نظر برسد.  این چهار مرحله ساده به  آمادگی پوست برای آرایش کامل و زیرسازی آرایش کمک می کند  و با پوسته پوسته شدن پوست برای همیشه خداحافظی کنید!!

آمادگی پوست برای آرایش کامل

آمادگی پوست برای آرایش کامل

پاک کردن پوست

استفاده از یک پاک کننده فوم خوب برای از بین بردن سلول های مرده پوست و حذف خاک و آرایش قبلی از سطح پوست ضروری است. همیشه مطمئن شوید که به طور کامل پوست خود را شستشو داده اید و بعد از تمیز کردن پوست هیچ بقایایی از آلودگی باقی نماند و اطمینان از اینکه برای ارایش پوست تمیز باشد. بعد از شستشو با ملایمت پوست را خشک کنید.

لایه برداری پوست

از بین بردن  سلول های مرده پوست و لایه برداری پوست به طور منظم برای داشتن یک پوست صاف لازم و ضروری است . اطمینان حاصل کنید که یک محصول که متناسب با نوع پوستتان است می یابید، و از یک لایه برداربا فرمول ملایم که پوست شما را تحریک نکند و رطوبت طبیعی پوست را از بین نبرد، استفاده کنید.

تونر پوست

  با استفاده از تونر های ساخته شده بر پایه آب تعادل را به پوست خود بازگردانید و باقی مانده آلودگی ها را از پوست خود نیز پاک کنید. در این مرحله باید به هیدراتاسیون پوست (رساندن رطوبت کافی) توجه شود. و مطمئن شوید که پوستتان دچار خشکی نشود .

آبرسانی پوست

از یک مرطوب کننده متناسب با نوع پوستتان برای ابرسانی استفاده کنید.این آخرین مرحله کلیدی برای ایجاد یک پوست صاف، برای آرایش است. آبرسانی پوست خود را فراموش نکنید. پس از انجام مراحل اولیه، چند دقیقه به پوست استراحت دهید تا کاملا آماده ی آرایش شود و سپس آرایش را شروع کنید.

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم، کارشناس مدیریت آموزش و برنامه ریزی درسی، مدیر و نویسنده وب سایت سیترین نویسندگی علاقه اصلی من بود و بسیار خوشحالم که با وجود سیترین محقق شد. بزرگترین درس من از زندگی این هست که هیچ کس به تنهایی موفق نمی شود و به یکدیگر وابسته ایم. از همه ی دوستان و همراهانم که با همدلی همراه من بوده اند، ممنونم.

دیدگاه خودتان را بنویسید.

دیدگاه خودتان را بنویسید.