رابطه ی زناشویی صحیح چگونه است؟

به گزارش مجله زناشویی سیترین؛ آماده سازی زن قبل از رابطه ی زناشویی الزامی است. در واقع اگر رابطه ی زناشویی صحیح و مناسب می خواهید ایجاد کنید باید نکات زیر را مطالعه کنید. قبلا در مورد روابط زناشویی عاشقانه مطالبی را عرض کردیم که می توانید با مراجعه به آن اطلاعاتی در این مورد کسب کنید. با ما همراه باشید.

الف) چون مرد شروع کننده است بنابراین حتماً در خودش آمادگی لازم را دیده است اصولاً مردها  با دیدن محرکهای بیرونی و ظاهری و مخصوصاً روحی و روانی تحریک می شود و نیاز نیست که زن او را آماده کند مگر مردانی که دچار ناتوانی جنسی هستند و نیاز به کمک دارند.

ب ) زنان مثل مردان به راحتی و سادگی آمادگی برای امور جنسی نمی شوند بنابراین به دو طریق می توان آنان را آماده کرد.

رابطه ی زناشویی صحیح

رابطه ی زناشویی صحیح

آماده ساختن زن برای روابط زناشویی از نظر جسمانی

زنان بدون ملامسه، نوازش ودر آغوش گرفتن و بوسیدن و مخصوصاً دست کشیدن به نقاط حساس بدنشان آمادگی جسمانی برای هم آغوشی را پیدا نمی‌کنند بنابراین وظیفه مرد است که با  به کارگیری تکنیک‌های که خودش می‌داند زن را رای کامجویی طبیعی آماده نماید باید انگیزه تماس جنسی و تمایل زن بیدار و سپس فراهم شود به طوری که بر سر شوق آمده و صورتش برافروخته شود حرارت و صدای نفس های آن به گوش برسد و ضربان قلبش تند تر شود.

آمادگی زن از نظر روحی برای آمیزش جنسی

یک مرد آگاه به امور جنسی که تمام لطایف و ظرایف همسری را میداند ضمن آماده سازی جسمانی زن او را به آمادگی روحی و عاطفی هم میرساند مرد میتواند با بیان جملات جذابی که به زمزمه عاشقانه مشهور است یا با گفتن حرف های محبت آمیز و مهر برانگیز مخصوصاً با تکرار جمله دوستت دارم و ابراز صمیمیت قلبی همسر خود را به یک آمادگی آرمانی برساند عشقبازی جسمی زن را آماده امور جنسی می کنند و عشق ورزی روح او را آماده می سازد مردانی که از فرون این دو مقوله اطلاعات کافی دارند مردم سرافراز هستند که از بستر عشق سربلند بیرون می آیند.

بیشتر زنان تصور می‌کنند که مردان فقط آنها را برای کامیابی و کسب لذت می خواهند از نظر آنان مردها قبل از هم آغوشی خوش زبان و مهربان می شوند و خوب می‌دانند که چگونه زمزمه های عاشقانه سر دهند اما پس از کامیابی ۲۴ نوعی و سستی و کم حرفی می گردند و گاهی سکوت را برمی‌گزینند یا می‌خواهند در حالی که زنان انتظار دارند که مردان پس از هم آغوشی همچنان به آنها عشق ورزند و حرفهای عاشقانه به زنان از آنها تشکر کنند که جسم خود را در اختیارشان قرار داده‌اند مرد خوب همواره فرصت چنین همدلی را برای همسرش فراهم می‌کند به دریای صورتی که زن با خاطره خوبی که در ذهنش ثبت می‌شود پیوسته از هم آغوشی استقبال می کند. چگونه یک رابطه جنسی جذاب با همسرمان داشته باشیم؟

تعداد رابطه جنسی و تعیین تعداد دفعات

رابطه جنسی باید براساس اصول معقول و انسانی صورت گیرد تا هر یک از زوجین به نحو شایسته و دوست از گرایش‌های جنسی خود بهره گیرند. در ارتباطات جنسی هیچ‌گاه نباید خیلی به وجود آید چراکه در غیر این صورت احتمال بروز مشکلات و مسائل حاد بیشتری می شود و بنیان زندگی را مورد تهدید قرار می‌دهد.

رابطه ی زناشویی صحیح

رابطه ی زناشویی صحیح

برای حفظ ارتباط جنسی باید معمولا کوشش کرد و بهترین کار برای این که در صورت وقوع اختلالی در این روابط با تا آنجایی که امکان دارد کم و کیف موضوع را مورد بررسی قرار داد.

ارتباط معقول و رابطه جنسی نشان عشق  و علاقه عمیقی است که بین زن و شوهر وجود دارد باید از این عامل پیوند دهنده همچون سایر عوامل به نحو موثر استفاده کرد باید با شناخت نارسایی ها و رفع آنها این رابطه را مستحکم کرد چون ارتباط جنسی چیزی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت تعداد دفعات ارتباط جنسی بستگی مستقیم به فرهنگ قدرت جسمانی و روحی و عوامل دیگری دارد اما به طور کلی در عمل جنسی افراط و تفریط پسندیده نیست تعداد دفعات نزدیکی در واقع نمی تواند راضی کننده باشد بلکه ارضا و لذت بیشتر مطرح است اگر در عمل جنسی افراد شود برای دو طرف زیان آور است و کمترین ضرر آن ایجاد بی علاقه گی و عدم اشتیاق و تحرک پذیری برای نزدیکی است هر چه فاصله‌ای بین هر معاشقه  بیشتر باشد اشتیاق نیز بیشتر می باشد و عمل نزدیکی با لذت بیشتر انجام می شود بهترین روش این است که جنبه تعادل رعایت شود.

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه خودتان را بنویسید.