علت پنهان سرطان

مجله ی انرژی مثبت سیترین ؛ در پست قبل در مورد قانون شفا دهنده توضیح دادیم اکنون در مورد علت پنهان سرطان و گذشت و بخشیدن توضیح می دهیم ذات بیماری سرطان نشان دهنده ی تنفر خاموش یا نوعی طعم تلخ است که ظاهرا بسیار شیرین و با حلاوت است. زیرا هر بیماری نشانه و عادت های مخصوص خود را دارد، از این رو بزرگترین نعمت در این گونه مواقع آگاهانه اندیشیدن و درست فکر کردن است. کسی که در این زمان درست فکر می کند، آرامش و استراحت و غذای مناسب را به زندگی اش باز می گرداند و عادت ها و خصلت های خوب پرورش می دهد.

گذشت و بخشش ، عواطف زشت و پلیدی را که ذهن انسان را پر کرده است از میان بر می دارد. این عواطف که در خانه ذهنتان مأوا دارد در تمام سلول های بدنتان جریان پیدا می کند و تا زمانی که ذهن شما پلایش نیابد این عواطف منفی در بدنتان پخش می شود و جسمتان را بیمار می کند.

راه دیگر و مهم ترین قانون شفا پاک کردن ذهن از هرگونه خطا و گناه است. گذشت و بخشش عملی نیست که انسان را در برابر خود شرمنده کند. این مراسم شما می تواند بسیار ساده برگزار شود. لازم نیست شما در برابر کسی که شما را اذیت می کند کرنش کنید و از او پیروی کنید. گذشت و بخشش به معنای آزاد کردن و دست برداشتن از عواطف زشت و آزار دهنده است.

شیوه ی گذشت و بخشیدن

بهترین و آسان ترین راه برای تمرین کردن گذشت و بخشیدن این است که آرام در گوشه ی دنجی بنشینید و چشمهایتان را روی هم بگذارید و این عبارت را بارها و بارها برای خود تکرار کنید:

” هر چیزی را که آزارم داده است می بخشم. چیزی را که برای من تلخ و ناگوار است می بخشم. چیزی که در من نفرت ایجاد کرده است می بخشم. در درون خود و اطرافم هرچه که وجود دارد و آزار دهنده است می بخشم. گذشته و حال و آینده را می بخشم.”

اما گاهی باید در عفو و بخشش پافشاری کرد. ممکن است اولین بار پس از گذشت و بخشش، نظر شما عوض نشود و آرامشتان را باز نیابید، اما با گذشت زمان تحولی در شما ایجاد شود.

قانون تکذیب و انکار چه تأثیری در شفا دارد؟

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه خودتان را بنویسید.

دیدگاه خودتان را بنویسید.