قانون شفابخش آری

انرژی مثبت سیترین ؛ از دیگر قانون های شفا قانون شفابخش آری است در پست قبلی قانون شفا بخش آزادی توضیح داده شد.

هرگاه کلامی بر زبان جاری شود، با نیرویی فوق العاده به پیش می رود. کلام نیکو از نیروی حیات و سلامت و خوشبختی لبریز است.جریان زندگی تان نیز تحت تأثیر کلام شماست. هر کلمه ای که به زبان می آورید در بدن شما ثبت می شود.

هر فکری که از ذهن شما می گذرد دارای قدرتی خاص است. هر سخنی که بر زبان شما جاری می شود در تک تک سلول های بدن و اتم های ذهنی شما امواجی تولید می کند. بدن شما مانند دستگاهی با دقت و ظرافت هر فکر و اندیشه ی شما را ثبت می کند تا زمانی که شما احتیاج داشتید آن را صادقانه در اختیار شما قرار دهد.

عبارت تأکیدی ، اقتدار ” بلی” برای شما نوعی شفا محسوب می شود. زمانی که شما هر کلامی را مکررا برای خود تکرار می کنید آن کلمه در وجود شما مستقر می شود و ملکه ی ذهن شما خواهد شد.

شما با تکرار این عبارات تنها اندیشه های خود را عوض می کنید تا بتوانید آنچه را که خدا برای شما خواسته است که همیشه نیکی است، بپذیرید. باید بدانید که بزرگترین راز شفا کلام هایی است که شما بر زبان می آورید و باید که این کلام ها، کلام هایی سازنده باشند و بوی بیماری ندهند.

زمانی که تصور می کنیم بیمار هستیم به اندام های خود توهین کرده ایم و زمانی که شفا با آرامی و به تدریج کار خود را دنبال می کند ما نباید هرگز ایمان خود را از دست بدهیم و ناامید شویم. باید عبارات تأکیدی را مدام تکرار کنیم تا با چشم خود شفا را ببینیم.

شفابخشی با کلام

مرد تاجری به دندان درد مبتلا شده بود و از دست پزشکان آن زمان کاری بر نمی آمد و مصرف داروهای مسکن او را به استفراغ می انداختند. یک روز که از شدت درد بی تاب شده بود و نمی توانست هیچ کاری بکند تصمیم گرفت که به سرکار نرود و در منزل بماند تا قدرت شفابخش این عبارات تأکیدی را آزمایش کند. او برای درد دندانش بارها این جمله را تکرار کرد: (من فرزند نور هستم و اکنون ذهن و جسم و امور من در حال تابش و درخشندگی است.) و لحظه به لحظه نور بیشتری در درونش احساس می کرد و درد او کاملا بهبود می یافت.

اگر در ابتدای کار نمی توانید این عبارات را باور کنید اصلا مهم نیست. شما باز هم به تکرار خود ادامه دهید، پس از مدتی متوجه تغییرات و تأثیرات ان خواهید شد. روزانه ساعت ها این عبارات تأکیدی را تکرار کنید. تکرار این عبارات به اندیشه ی شما قدرت تسلط و برتری می دهد. اگر این ذهن شما عوض شود، جسم و بدن شما نیز ناخودآگاه عوض خواهد شد.

اما مسئله ی بسیار مهم این است که شما باید عبارات تأکیدی مناسب را برای خود انتخاب کنید. شما کم کم می آموزید که چگونه می توانید یک عبارت تأکیدی قدرتمند بسازید و برای بیداری قانون شفابخش آری در وجودتان ندا دهید: (هم اکنون تمامی ذهن و بدن من از سلامت لبریز می باشد.)

یکی دیگر از قوانین شفا، قانون شفابخش حق شناسی است برای مشاهده کلیک کنید.

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه خودتان را بنویسید.

دیدگاه خودتان را بنویسید.