قانون شفابخش آزادی

انرژی مثبت سیترین ؛ یکی دیگر از قوانین شفا قانون شفابخش آزادی است .ممکن است تعجب کنید اگر بفهمید که علت مشکلات جسمانی شما به سبب تملک یا وابستگی عاطفی شما به شخص یا موقعیت یا یکی از اوضاع و شرایط زندگی روزمره تان باشد. برای بهبود این اوضاع باید تمام آن احساس تملک  را آزاد کنید و آن وضعیت را فراموش کنید تا بتوانید در ذهن و اندیشه و امورتان شفا ایجاد کنبد.

علاقه و احساس شما می تواند سلامتی شما را به خطر بیندازد. پس در هر بیماری می توانید تأثیر احساسات نادرست و نابجای خود را ردیابی کنید.

انسان هیچ گاه با رها کردن چیزی را از دست نمی دهد. قدرت رهایی مانند آهن ربا عمل می کند، آن چیزی را که مال شماست بی تردید به سوی شما می کشاند. رهایی یعنی آزاد کردن و یکی از بهترین راه های شفا این است که اگر دشمنتان نیز به شما بدی کرد باید او را ببخشید.

برای سلامت این قدرت رهایی ، بسیار کار آمد است. البته ناگفته نماند در همه ی زمینه های زندگی بهتر است که قدرت رهایی و آزادی را به کار گیریم. زمانی که می خواهید از شر مشکلات زندگی راحت شوید ، باید این مشکلات را رها کنید تا ان ها نیز شما را رها کنند.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که مشکلات خود به خود به وجود نمی آیند بلکه زاییده ی ذهن و تفکر ما هستند. تنها راه نجات از آن ها این است که با تکرار عبارات تأکیدی آن ها را رها سازید. خواه مشکل شما بیماری باشد، خواه تندستی وغیره.

عبارات تآکیدی چگونه عمل می کنند

مردی تازه ازدواج کرده بود اما آنچنان زیر سلطه مادرش بود که پس از مدت کوتاهی همسرش را ترک کرد و به خانه ی مادرش بازگشت تا با او زندگی کند. همسرش با عصبانیت در دل خود چنین گفت:(اگر مادر شوهرم از دنیا می رفت، شوهرم به خانه بر می گشت.)

یک روز صبح زن به ارزویش رسید و مادر شوهرش از دنیا رفته بود. اما زن جوان متوجه شد که شوهرش خیلی بی قرار است و مدام از مادرش حرف می زند و او را به یاد می آورد و دیر به هیچ وجه حاضر نیست که خانه ی مادرش را ترک کند. این اتفاق برای زن بسیار دردناک بود. سرانجام زن درباره ی قانون رهایی بخش چیزی به خاطر آورد و کلام رهایی برای آرامش مادر شوهرش به زبان آورد. چنین گفت:(تو پسرت را روی زمین رها کن تا او به زندگی خود ادامه دهد و خداوند تو را در راه تازه ای هدایت خواهد کرد.)

و برای همسرش نیز چنین خواست:( توکاملا مادرت را رها کن تا او به مسیری که خداوند برایش تعیین کرده ست برود. مادرت را رها کن که خداوند راه تازه ای را که برای تو مقدر کرده است بشاید.) مرد به تدریج به زندگی عادی خود بازگشت و به زندگی با همسر خود در خانه ی خود ادامه داد.

جالب است اقرار کردن به کاری که انجام داده اید بهترین و ساده ترین نوع رهایی به شمار می رود. یکی از عبارت های تآکیدی که همیشه پیشنهاد می شود تکرار کنید این است:

( حالا هر چیز یا کسی که تاکنون مرا رنجانده و آزار داده است را در ذهن خود رها می کنم تا او نیز به راه خود برود و اینک همه ی ما با آزادی و رهایی کامل به سوی تقدیری که خداوند برای ما رقم زده است حرکت می کنیم.)

قانون شفا بخش بلی چه تأثیری دارد؟ آیا جریان زندگی تحت تاثیر کلام ماست؟

اولین قانون شفا تکذیب و انکار است برای مطالعه روی آن کلیک کنید.

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه خودتان را بنویسید.

دیدگاه خودتان را بنویسید.