قانون شفا بخش ایثار و از خود گذشتگی

انرژی مثبت سیترین ؛ در پست قبل  قانون من هستم توضیح داده شد . اکنون قانون شفا بخش ایثار و از خود گذشتگی توضیح داده میشود.

امرسون چنین می گوید: (( هیچ کس به جز خود انسان نمی تواند او را گول بزند.))

اگر این موضوع را فهمیدید که گذشت و ایثار ستون اصلی حیات است موفق خواهید بود. زیرا اولین قانون زندگی این است که این اصل را در وجود خود داشته باشید.

این اصل علاوه بر توانگری درباره ی سلامتی نیز کاربرد دارد. زمانی که شما کسی را می بخشید یا در برابر کسی گذشت می کنید جوهری را که در جسم و ذهن شما نهفته است را رها می کنید. اگر شما بیمار هستید و نوعی انسداد چه در ذهن و چه در جسم شما وجود دارد با گذشت آن را بگشایید.

اگر شما اجازه ندهید که جوهر کائنات به وسیله ی ذهن و بدن شما جریان پیدا کند توازن و برابری خود را با ریتم هماهنگ کائنات از دست می دهید و نتیجه ی آن بی نظمی و ناهماهنگی است. بی نظمی در جسم، همواره نشانه ی بسته بودن امور زندگی است. شما با این کار جوهر کائنات را در جسم خود نابود می کنید که ثمره اش بیماری خواهد بود.

دوستی و مهربانی و عشق خود را نیز ایثار کنید. از دیگران قدردانی کنید. به افراد ناامید و دلشکسته امید دهید خودتان را به سبب کارهایی که انجام می دهید دوست داشته باشید و ستایش کنید. از سرزنش و ملامت دوری کنید چرا که سرچشمه ی همه ی بیماری ها هستند.

آیا شما تا به حال شنیده اید که زمانی که شما دستتان تنگ است حتما چیزی را به کسی ببخشید؟ گرفتاری شما با بخشش از بین می رود. افرادی که مشکلات سلامتی دارند همواره افرادی هستند که باید بخشش کنند. آمار نشان می دهد که ۸۰ درصد از افرادی که دائم تحت درمان هستند کسانی اند که نمی دانند باید گشاده باشند و بخشش کنند.

در پست بعدی در مورد قانون عارفانه برای شفا توضیح می دهیم لطفا مطالعه نمایید.

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه خودتان را بنویسید.

دیدگاه خودتان را بنویسید.