قانون شفا دهنده ی ستایش

در پست قبلی انرزی مثبت در مورد قانون شفابخش آری تأثیرکلام و قدرت کلام توضیح دادیم اکنون به قانون شفا دهنده ی ستایش می پردازیم.

به زبان آوردن ستایش به صورتی که جنبه حق شناسی و شادمانی داشته باشد، از قدرتمند ترین عبارت های تأکیدی محسوب می شود. زمانی که منتظر بمانید تا سلامتی شما بازگردد پس از آن ستایش را آغاز کنید. مطمئن باشید که انتظاری بیهوده خواهید کشید و شما شفا پیدا نمی کنید.

یکی از بزرگترین رموز شفا، حمد و مدح و سپاسگذاری درست زمانی است که بیماری شما رو به وخامت است. این حمد و ثنا در سلامت شما مؤثر است که باور کردنی نیست، در واقع آن چیزی را که می ستایید ، می افزایید. با این کار نیروی زندگی که در اتم های جسمتان در بند کشیده شده است را رها و آزاد می کنید. تشویق و قدردانی کردن در زندگی قادر خواهد بود که تندرستی و ظاهر انسان را دگرگون کند. زمانی که فکر و کلام انسان لبریز از شکر کردن و ستایش باشد و در آن نشانی از ملامت و سرزنش نباشد بی شک سلامتی و شادابی نیز افزایش می یابد و شما می توانید آن را تجربه کنید.

زمانی که شما بیمار هستید وسوسه می شوید که بنشینید و داد سخن دهید. در آن زمان چیزی را پیدا کنید که بتوانید آن را تشویق کنید. در ان صورت است که لیاقت آن را پیدا می کنید که سلامت باشید پس مدام تکرار کنید:

( همین اندازه سلامت و قدرت که دارم تحسین می کنم. همین اندازه سلامت و قدرت را شکر می کنم و خوشحالم که خداوند به من لطف دارد و به نعمت هایی که به من داده است افزونی می بخشد.)

هرگز قدرت ستایش را از یاد نبرید. ستایش مانند شاه کلید است و پادزهر ناخوشی هاست. صبح که از خواب بر می خیزید تا شب که دوباره به خواب می روید، شاکر و حق شناس باشید و با این تمرین علاوه بر این که جسم بیمار خود را درمان می کنید، ذهنتان را نیز شفا می بخشید.

در پست بعدی در مورد یکی دیگر از قوانین شفا ، قانون شفابخش محبت توضیح خواهیم داد.

 

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه خودتان را بنویسید.

دیدگاه خودتان را بنویسید.