قانون شفا دهنده

مجله ی انرژی مثبت سیترین ؛ یک پزشک به کمدین مشهوری چنین گفت: بیماری تو در ذهنت لانه کرده است. و کمدین بی تامل پاسخ داد: عجب جایی را برای خودش انتخاب کرده است.

احتمالا به نظر می رسد که بدن و شرایط فیزیکی شما اندیشه ها و باورهایتان را در اختیار دارد، ولی می توان با جرئت گفت که دقیقا برعکس است، باور و اندیشه های شما جسم و بدنتان را کنترل می کند. جسم انسان هرچه را که در دل می اندیشد، انجام می دهد.

در یک مجله ی پزشکی مقاله ای خواندم که واقعی بود و غلبه ی تفکر بر جسم و بدن انسان را نشان می داد:

” روزی دو بیمار به پزشکی حاذق مراجعه کردند و قرار گذاشتند که پس از معاینه، پزشک بیماری آنها را در دونامه بنویسد و برای آن ها ارسال کند. پزشک برای کی از ان ها نوشت که حالش کاملا خوب است و جای هیچ نگرانی نیست و به دیگری نوشت که وضعیت قلبش خیلی خراب است و برای افزایش عمر خود حتما باید سفری به کوهستان داشته باشد.

این دو نامه به نشانی نادرستی ارسال شد. مرد سالم و قوی هیکل و جوان پس از خواندن نامه ای که در آن نوشته بود به سلامتی اش امیدی نیست ، دست از کار کشید و به کوهستان رفت و پس از مدتی در کوهستان جان سپرد. مرد بیمار نامه ی دوم را دریافت کرد و پس از مدتی سلامتی اش کامل بازگشت و شفا گرفت.”

بیماری ساخته اندیشه و فکر

در پست  حقیقت شفا هم گفتیم که حقیقت این است که ما خودمان به پیشواز بیماری می رویم و بیماری را به خود تحمیل می کنیم.

برای مثال میتوان به این نکته اشاره کرد که هرگونه اندیشه ی ترس آور هورمون هایی ترشح می کند و به داخل خون می ریزد که می توانند مراکز حیاتی عصبی بدن را فلج کرده و از کار بیندازد.در ترس شدید گلبول های قرمز خون می سوزد و از بین می رود.

در آزمایشاتی نشان داده شده است که دروغ گفتن( تاثیرات دروغ گفتن بر مغز!) ، جسم را به فعالیتی وصف ناشدنی می اندازد؛ ضربان قلب ناگهان شدت می گیرد و فشارخون به سرعت بالا می رود وارد فعالیتی غیر عادی می شوید و نگاهتان نیز حالتی فریبکارانه به خود می گیرد. این گونه اندیشه و تفکر زشت بر جسم اثر می گذارد.

از هیچ جیز نترسید چرا که

از هرچه بهراسید مطمئن باشید که چند برابر بر سرتان می آید.

با اندیشه ها و تفکرات بد خود، غذایی فاسد به بدنتان می رسانید و او را برای همیشه بیمار نگه می دارید و زمانی  که این احساس شما از بین برود، اندام بیمار از آن تغذیه نمی کند و در نتیجه گرسنه می ماند و این گونه بیماری به اجبار از بین می رود زیرا دیگر نیرویی وجود ندارد که آن را شارژ کند و زنده نگه دارد.

عشق یک نیروی درمانگر است!!

اولین مرحله قانون شفا چیست؟

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه خودتان را بنویسید.

دیدگاه خودتان را بنویسید.