قانون عارفانه ی شفا

انرژی مثبت سیترین ؛ در پست قبل قانون شفای از خودگذشتگی بررسی شد اکنون قانون عارفانه ی شفا توضیح داده می شود.

انسان بیمار هیچ گاه نمی تواند شاد باشد . انسان بیمار در روابط انسانی نیز مشکلات بسیاری دارد. یکی از بزرگترین حقایقی که لازم است بدانیم این است که قادر باشیم با دیگران روابطی سالم داشته باشیم بیاموزید که چگونه آرمان های نا هماهنگ را از ذهن خود بیرون بریزید و آن را تخلیه کنید. حکما و دانشمندان هر عصری این را می دانستند که اگر اندیشه ی انسان درست و دقیق باشد اطرافیانش نیز نسبت به او گرایش درستی خواهند داشت . یا با او هماهنگ می شوند و یا از زندگی او خارج می شوند.

شما می توانید در یک محیط آرام و ساکت به وسیله ی کلمات از این قانون بهره ببرند. برای به وجود آمدن نتایج هماهنگ با استفاده از این قانون روشی معین و قطعی وجود دارد. در زمان های قدیم بر این باور بودند که هر انسان صاحب یک فرشته ی خوبی است. و هم چنین بر این باور بودند زمانی که از راه عقل یا روش های دیگر مانند دعا نتوانستید به فرشته ی شخص دست پیدا کنید با نوشتن نامه این کار ار انجام دهید.

با نامه نوشتن به فرشته ی شخص مورد نظرتان در اندیشه ی خود نسبت به او یک حس هماهنگی ایجاد می کنید و به جای این که او را شخص نامطلوب بپندارید او را به صورت انسانی می بینید که دارای ضمیر برتر و در کمال هماهنگی به شما پاسخ می دهد.

زمانی که دیگران نیز با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند شما این روش را به آن ها یاد دهید. زمانی که این شیوه را به کار می گیرید، منتظر باشید که بزرگترین معجزه ها به وقوع بپیوندد. زیرا این کار راه ظهور موهبت های خدایی را به سوی انسان می گشاید و در آن صورت نعمت های بی کران خداوند به سمت شما جاری می شود.

در زمان سختی ها این عبارت را با خود تکرار کنید:(می توانید با توجه به روحیاتتان یک عبارت تأکیدی برای خود بسازید)

من از هیچ چیز در دنیا نمی ترسم ، زیرا فرشته ی نگهبان من جلوتر از من قدم بر میدارد و او مرا به کامیابی خواهد رساند.

قانون شفا بخش تجسم چیست؟ برای مطالعه کلیک کنید.

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه خودتان را بنویسید.

دیدگاه خودتان را بنویسید.