قانون معجزه گر تجسم کردن

انرژی مثبت سیترین؛ در پست قبل در مورد قانون عارفانه ی شفا توضیح دادیم اکنون قانون معجزه گر تجسم کردن را توضیح می دهیم.

تجسم سلامت یکی از علمی ترین و سریع ترین راه های ایجاد سلامت است.

ما در زندگی روزانه بارها این جمله را شنیده ایم: بارها و بارها دعا کردم و سلامتی خواستار شدم ولی بی نتیجه ماند.

تحقیقات نشان می دهد تا زمانی که این افراد با تمام وجود سلامتی را خواستار بودند ولی ذهنشان را برای دریافت آن باز نکرده بودند و آن مسئله را مجسم نکرده بودند. دعای آن ها پاسخ نمی داد زیرا تجسم تندرستی سلامتی را به ارمغان خواهد آورد.

قدرت تجسم کردن

هر چیزی را که شما پیش خود تجسم کنید آن را به سوی خود جذب می کنید. اما گاهی پیش می آید که شما نابودی و زیان و بدبختی را در ذهن خود به تصویر میکشید و این جاست که باید مطمئن باشید همه ی اینها را به زندگی خود وارد کرده اید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که زمانی که همه ی این ها را برای دیگران نیز در ذهن خود به تصویر بکشید، باز هم به زندگی شما راه پیدا می کنند.

خانمی در سینما نشسته بود ناگهان احساس کرد حالش بد است و دارد به هم می خورد. این موضوع را به همسرش گفت و همسرش که یک پزشک بود سریع یک قرص به او داد و گفت در دهانش نگه دارد و قورت ندهد. به محض اینکه خانم این کار را کرد حالش خوب شد او کنجکاو شد که بداند چه قرصی به درمان او کمک کرده است که ناگهان دید آن فقط یک دکمه است نه قرص.

شما می توانید با قدرت تجسم بسیار سریع و باور نکردنی به شفا دست پیدا کنید. برای رسیدن به این نتیجه به شما پیشنهاد می کنیم که برای شفای خود برنامه ای منظم درست کنید و هر روز طبق ان برنامه پیش بروید. هرکاری را که فکر می کنید به سلامتی شما کمک می کند انجام دهید. هر زمان برای خود در ذهن تجربه ای خوب به تصویر بکشید.

چگونه با قدرت ذهن به ثروت برسیم؟

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه 2

دیدگاه خودتان را بنویسید.