قانون پر رمز شفا

انرژی مثبت سیترین؛ در پست قبلی قدرت شفابخش محبت توضیح داده شد. اکنون قانون پر رمز شفا قدرت من هستم را توضیح می دهیم:

هنگامی که زندگی را لبریز از شکست و ناکامی دیدید این جاست که باید شفا را بیدار کنید. در این زمان خود را به تجربه های تلخ مشغول نکنید و به این ندا تأکید کنید و تکرار کنید: من هستم.

این عبارت بسیار مقدس است. مصریان باستان برای ایجاد معجزه از این عبارت استفاده می کردند.

زمانی که این عبارت را به صورت مثبت و بزرگوارانه به کار ببریم با قدرتش راه رسیدن به آن چیزی را که ما می خواهیم را هموار می کند و همه ی موانع را از سر راه بر می دارد و همه ی درها را می گشاید و شما را به سوی هدفتان یاری می کند. شما با این عبارت نیرویی را به جریان می اندازید که برای شما ثمره ی بسیاری خواهد داشت. شما باید مراقب باشید که عباراتی مانند ” من پیر هستم” یا ” من خسته هستم” یا ” من ضعیف هستم” و مانند این ها را به کار نبرید زیرا همهی این ها برای شما اتفاق می افتد.

حتی اگر به نظر شما خنده دار و مسخره می آید که تکرار این عبارت سبب ظهور کامیابی و سلامتی می شود، حتما قدرت این عبارت را آزمایش کنید.

در اتاقی آرام بنشینید، چشم خود را روی هم بگذارید و توجه خود را به درونتان معطوف کنید و در دل بارها این عبارت را تکرار کنید: ” من هستم” مدتی نمی کذرد که در درون خود قدرتی را احساس می کنید. دست کم به مدت یک هفته این کار را ادامه دهید. شما باید به سوی خوبی روی اورید تا بتوانید از ثمرات این جمله استفاده کنید.

عبارت من هستم می تواند در امر سلامتی شما کمک کند هر بار که این عبارت را تکرار می کنید هر سلول بدن شما هوشیار و بیدار می شود و تماما به این جمله توجه می کند. شب قبل از خواب با صدای بلند بگویید:

من سالم و نیرومند هستم.

من زیبا و آرام هستم.

من پاینده و جوان هستم.

من شاد و خوشبخت هستم.

از دیگر قدرت های شفا بخش، قدرت ایثار و از خود گذشتگی است ، مطالعه آن را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه خودتان را بنویسید.

دیدگاه خودتان را بنویسید.