قدرت شفا دهنده ی محبت

در پست قبلی انرژی مثبت سیترین ، قانون شفا دهنده ی ستایش توضیح داده شد. اکنون در مورد قدرت شفا دهنده ی محبت توضیح می دهیم:

بیماری هنگامی پیش می آید که شما از قانون محبت پیروی نکرده باشید.زمانی که فکری توام با انزجار از ذهن شخصی عبور کند، سمی کشنده در بدن او جریان می یابد که اگر خنثی نشود باعث مرگ او می شود. محبت و مهربانی تنها ماده ای است که جسم و ذهن را از این سم پاک می کند. عبارت های تأکیدی مربوط به عشق الهی، این اندیشه های کشنده را به اندیشه های مهربانی و محبت تبدیل می کند. می توان گفت که عبارت های تآکیدی مربوط به محبت و مهربانی دل و جسم و ذهن را به آرامش نهایی می رساند.

عشق را پزشک کائنات نامیده اند. اگر عبارت های تاکیدی مربوط به عشق و مهربانی با صدایی بلند خوانده شود. قدرت شفای همه ی بیماری ها را دارد. محبت و مهربانی صاحب همه ی قدرت ها هستند، زیرا این دو می توانند فعالیت های ذهنی را هماهنگ کنند. محبت را می توان صاحب همه ی قدرت ها خواند، زیرا محبت می تواند ذهن را هماهنگ کند و قدرت فعال کننده نیز دارد.

خیلی از مردم با استقبال از محبت پس از چند روز اثر آن را در زندگی خود احساس کرده اند و پس از چندین ماه چهره آن ها به کلی تغییر کرده است و مشکلات زندگی شان رخت بر بسته و برای همیشه از بین رفته است.

چند سال پیش در دانشگاه هاروارد، مهربانی را مورد بررسی قرار دادند و نتایج نشان داد که محبت از مهم ترین چیزهایی است که همواره مورد توجه انسان هاست.محبت کلید شفاست. محبت از خصایص ذاتی انسان است.

هنگامی که محبت دانش انسان را منظم می کند امور خارجی انسان نیز هماهنگ می شود، در نتیجه ترس مخالفت با همکاری ، به حس اعتماد تبدیل می شود. درباره ی افرادی که مشکل ایجاد می کنند این عبارت را به کار گیرید:

( کسانی که با بالاترین موهبت زندگی من نمی توانند هماهنگ شوند بهتر است از زندگی من بیرون بروند. آنها می توانند موهبت خود را در جای دیگری پیدا کنند. من در راه عشق الهی قدم می نهم و هیچ مانعی نمی تواند میان من و موهبت من ایستادگی کند.)

رسالت عشق _ در زندگی تمامیت ایجاد می کند و شما حق ندارید در کار محبت شک کنید. شما وظیفه دارید که جسارت خود را به کار ببرید و با ذهن ، محبت درونی خود را بیرون بریزید و ان گاه بی شک شاهد هر گونه شفا و معجزه های دیگر خواهید بود.

پیشنهاد می کنیم پست بعدی قانون پر رمز شفا ، قانون ( من هستم ) را مطالعه کنید.

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه خودتان را بنویسید.

دیدگاه خودتان را بنویسید.