انتخاب یک رنگ موی مناسب کار ساده‌ای نیست و بسیاری از آرایشگران با دنیایی از تجارب و دانسته‌ها دست به انتخاب رنگ مو می‌زنند. این یک حقیقت است  که هر رنگ پوست، رنگ موی خاص خودش را می‌طلبد اگر چهرهای گندمی دارید و این  روزها به دنبال  انتخاب یک رنگ خاص و زیبا برای موهایتان هستید و از طرفی هم می‌خواهید تناسب منحصربه‌فردی میان رنگ پوست و رنگ مویتان وجود داشته باشد این مطلب از تانما را از دست ندهید ما در این مطلب نکاتی مهم و کاربردی را از انتخاب رنگ موی مناسب برای پوست گندمی به شما می‌گوییم.

چه رنگ موهایی به پوستهای گندمی می آید؟

برای تشخیص رنگ موی مناسب چهره خود ابتدا باید تشخیص دهید تن پوست شما گرم و یا سرد است. اگر جواهرات نقره به پوست صورت شما می آیند این بدین معنا است که رنگ پوست شما سرد است و اگر جواهرات طلا بیشتر مناسب پوست شما هستند تن پوست شما گرم است. می توانید برای تشخیص تن پوست گرم و یا سرد به سراغ رگ های پوستی زیر ساعد خود بروید اگر رگ های زیر ساعد شما آبی باشند پوستی با تن سرد دارید و اگر رگ های زیر ساعد شما سبز هستند پوستی با تن گرم دارید. افراد با پوست گندمی تن پوست گرمی دارند

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی کدام است؟

اگر شما پوست گندمی دارید و به دنبال رنگ مویی هستید که حالت طبیعی صورت شما را حفظ کند بهتر است از رنگ مو هایی استفاده کنید که تناژ سبز درون پوست شما را به خوبی خنثی کند. رنگ های طلایی و قرمز که با نام رنگ های سری G و R  شناخته می شوند برای افراد با رنگ پوست گرم و گندمی بسیار مناسب تر هستند.

اگر تن پوست شما گرم و گندمی است و چشم های قهوه ای دارید بهترین رنگ مو برای مو های شما رنگ قهوه ای طلایی و قهوه ای مایل به قرمز و بلوطی است.رنگ های تیره و مشکی هرگز انتخاب خوبی برای افراد با رنگ پوست گندمی نیستند.

و اگر شما تمایل دارید که از رنگ های طلایی استفاده کنید باید رنگ طلایی را با درجه روشن بر روی موهای خود نزنید زیرا این رنگ ممکن است برای پوست های گندمی نارنجی در بیاید. رنگ موی عسلی و رنگ موی فندقی و مسی و هم چنین رنگ موهای قهوه ای برای افراد با پوست گندمگون بسیار مناسب هستند.

در ادامه با ما همراه باشید تا با تصاویری از مدل رنگ مو برای پوست های گندمی و سبزه آشنا شوید و انتخابی مناسب داشته باشید.

جدیدترین مدل رنگ مو برای پوست های گندمی و سبزه

مدل رنگ مو برا پوست های گندمی
مدل رنگ مو برا پوست های گندمی

درباره نویسنده

Avatar

fathian

دیدگاه خودتان را بنویسید.