در هنگام خرید لوازم آرایشی معمولا خانم ها توجه ویژه ای به ریمل ابرو دارند زیرا نقش اساسی در مرتب کردن و پرپشت نشان دادن ابروها دارد. برای آن دسته از عزیزانی که ابروهای کم پشت و کم رنگی دارند استفاده از ریمل ابرو جهت ضخیم و پهن تر شدن ابرو توصیه می گردد. ریمل ابرو همچنین سبب مرتب دیده شدن ابرو و جذاب تر شدن چهره شما می گردد. زیرا ابروان تاثیر زیادی در زیبا به نظر رسیدن چهره شما دارند. با ما همراه باشید تا در مجله آرایشی سیترین در مورد ریمل ابرو بیشتر صحبت کنیم.

همه چیز در مورد ریمل ابرو و کاربرد آن

راه‌های زیادی برای تغییر حالت ابرو‌ها مانند تتو، هاشور و … وجود داره، اما ریمل ابرو راه حلی فوری و آسان برای این منظور هست. گاهی به ریمل ابرو، رنگ یا ژل ابرو نیز می‌گن.

همه چیز در مورد ریمل ابرو

همه چیز در مورد ریمل ابرو

ریمل ابرو برای چی استفاده میشه؟

اگه عاشق داشتن ابروهای ضخیم هستین، ریمل ابرو میتونه براتون عالی باشه. ریمل ابرو نه تنها ابروهای نامنظم شما رو مرتب میکنه، بلکه باعث میشه جذاب تر از همیشه به نظر بیاین.

چطوری از ریمل ابرو استفاده کنیم؟

اول صورتتون رو شسته و خوب خشک کنین. بعد روند آرایش کردنتون رو مثل همیشه انجام داده و ریمل ابرو رو به طور مستقیم روی ابروتون بزنین (با یه حرکت رو به بالا) فضاهای خالی رو پر کنین، اما یادتون باشه که بیش از حد ریمل نزنین چون مطمئنا دلتون نمیخواد غیرطبیعی به نظر بیاین.

نکته: مراقبت ریمل های تقلبی در بازار باشین و از جای مطمئنی خرید کنید.

چه ریمل ابرویی استفاده کنیم ساده یا رنگی

ریمل ابرو دو نوع داره: ساده (Clear) و رنگی (tinted). نوع ساده ی اون برای کسانی خوبه که به طور طبیعی ابروهای پرپشتی دارن، در حالی که نوع رنگی این ریمل برای کسانی که میخوان ابروهای کم پشتشون بهتر به نظر بیاد خوبه.

همه چیز در مورد ریمل ابرو

همه چیز در مورد ریمل ابرو

نکاتی در مورد استفاده از ریمل ابرو

  1. استفاده از ریمل ابرو رو در اخرین مرحله ی آرایش انجام بدین چون ممکنه پودر یا هر چیز دیگه ای روش بشینه و ریملتون بد به نظر برسه.
  2. ریمل رو یکبار روی ابرو بکشین و تمام.چون اگه دو یا سه بار استفاده کنین ریمل خشک شده باعث میشه ابروهاتون نا منظم و زشت دیده بشن.
  3. برای پاک کردن ابرو ها از پاک کننده های مخصوص ارایش استفاده کنین چون ریمل های ابرو معمولا ضد آبن.

سخن آخر

ابرو از مهمترین اجزای صورت هست و در زیبا به نظر رسیدن شما تاثیر زیادی داره . بنابراین ابروهاتون رو دست هر آرایشگری برای اصلاح نسپرین و از لوازم آرایشی مرغوب برای ابروها و چشم ها استفاده کنین.

 

درباره نویسنده

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی

فرناز سهیلی هستم؛ کارشناس مدیریت آموزش، نویسنده در سایت سیترین و چندین سایت پرمحتوای دیگر! دو سال است که در زمینه ی تولید محتوا فعالیت دارم و پس از مدت کوتاهی آنقدر به نویسندگی علاقمند شدم که فکر میکنم نمی توانم از نوشتن دست بردارم. از دیگر علایق من یادگیری چیزهای تازه است . هر چیزی که بتواند من را به چالش بکشد مسلماَ عاشق آن خواهم شد. یادگیری سئو ، موسیقی و فوتبال از چالش های جدید در زندگی من هستند.

دیدگاه خودتان را بنویسید.